TanévnaptárIskolaDiákokSzülőkKiállításokElérhetőségek

Tanévnaptár 2018/2019

 

  

 

08. 21. kedd

11.00 alakuló értekezlet

 

 

 

08. 22. szerda

9.00 munkaközösségek alakuló értekezlete

 

 

 

08. 23–08. 24.

9.00–15.00 beiratkozás a művészeti iskolába

 

 

 

08. 24. péntek

9.00 javítóvizsgák

 

 

 

08.27. hétfő

9.00 közös évnyitó szentmise a premontrei szakgimnáziummal

10.30 tanévnyitó értekezlet

 

 

 

08. 29. szerda

16.00 barátkozó délután elsősöknek

 

 

 

08.30–08.31.

Tanári ráhangolódó (Iszkaszentgyörgy)

 

 

 

09. 02. vasárnap

17.00 Veni Sancte (Catharineum)

 

 

 

09. 03. hétfő

Első tanítási nap (4 osztályfőnöki óra, alsóban ismerkedés), tankönyvosztás

 

 

 

09.03–09.07.

Gólyahét

 

 

 

09.03–09.19.

AAP-Kalmárné Borbáth Gitta makrófotói

 

 

 

09.06–09.08.

12. évfolyam osztálykirándulás

 

 

 

09.07–09.08.

Gólyatábor

 

 

 

09.07. péntek

7.30 osztálymise 9–10. évfolyam

 

 

 

09.10. hétfő

16.30 igazgatói tájékoztató a szülőknek

17.00 szülői értekezlet 9–12. évfolyam

17.00 szülői értekezlet 1/a-b

 

 

 

09.11. kedd

17.00 szülői értekezlet 5–6. évfolyam

17.00 szülői értekezlet 2/a-b

 

 

 

09.12. szerda

17.00 szülői értekezlet 3–4. évfolyam

 

 

 

09.13. csütörtök

Lelki nap 5–12. évfolyam

 

 

 

09.14. péntek

7.30 osztálymise 11–12. évfolyam

Tanmenetek leadási határideje

 

 

 

09.15. szombat

11.00 Mányi úti kereszt megáldása

 

 

 

09.16. vasárnap

16.00 énekes iskolák Veni Sancteja 2. évfolyam

 

 

 

09.17–09.21.

Szakrális művészetek hete

 

 

 

09.19. szerda

16.00 Ars Sacra + AAP kiállítás megnyitója – Márton atya

 

 

 

09.21. péntek

7.30 osztálymise 8. évfolyam

 

 

 

09.24. hétfő

15.00 Szenátus

17.00 szülői értekezlet 7–8. évfolyam, 8.-os beiskolázási tájékoztató 17.00–17.30

 

 

 

09.26. szerda

Szalagavatós meghívó tervének bemutatása

 

 

 

09.25–09.27.

Papírgyűjtés

 

 

 

09.28. péntek

7.30 osztálymise 7. évfolyam

Munkaközösségi munkatervek leadásának határideje

 

 

 

10.01. hétfő

8.00 iskolamise 1–7. évfolyam

 

 

 

10.05. péntek

7.30 osztálymise 6. évfolyam

 

 

 

10.06. szombat

9.30 Magyarok Nagyasszonya focibajnokság Catharineum

 

 

 

10.08. hétfő

8.00 iskolamise 8–12. évfolyam

8.00 Aradi vértanúk emléknapja a nyitogatón megemlékezés

15.00 nevelőtestületi értekezlet

 

 

 

10. 10. szerda

16.00 Kispesti Művészek kiállítása + AAP – Haller Szilveszter

17.00 Triznya kocsma

 

 

 

10.12. péntek

7.30 osztálymise 5. évfolyam

14.30 Bolyai csapatverseny matematikából 3-8. osztály I. forduló

 

 

 

10.13. szombat

1–7. évfolyam tanítási nap Betakarítás játszóház

 

 

 

10.14. vasárnap

18.00 Zenekaros mise

 

 

 

10.15. hétfő

 

 

 

 

10.18. csütörtök

Forradalmi focikupa

 

 

 

10.19. péntek

7.30 osztálymise 4. évfolyam

8.15 október 23-i ünnepi megemlékezés a  Catharineumban

16.00 AAP – Erzsi nővér

 

 

 

10.26. péntek

7.30 osztálymise 3. évfolyam

 

 

 

10.26. péntek

16.00 Énekes tagozat bálja

 

 

 

10.29.–11.02.

Őszi szünet

 

 

 

11.05. hétfő

8.00 iskolamise 1–7. évfolyam

Nemzeti gyásznap 8–11. évfolyam nyitogató

15.00 Szenátus